Wordpress

  • tags: #wordpress


Multisite klonavimas

Komentaras: ką gali Prestashop, ko negali Woo

Multistore'as su skirtingomis mokesčių ir PVM taisyklėmis skirtingoms šalims, inventorizacija su skirtingų sandėlių funkcionalumu, integracijos su apskaitos sistemomis, autocomplete paieška su rezultatų prioritetų kontroliavimu ir t.t.Taip, visą tai gali pritempti ir ant to paties Woo su krūvele pluginų ir vis tweakinti juos po major Woo update'ų, bet tada ir gaunasi situacijos, kur kreipiasi klientas padaryti atnaujinimus, prisijungi, o ten 60 pluginų, iš kurių pusę skirti vien Woo funkcijų praplėtimams ir dalis iš jų nišiniai, apleisti ir nebepalaikomi. Prestashop ar OpenCart visą tokį funkcionalumą turi out of the box, nes jie nuo pat pradžių buvo kurti kaip plačios komercijos platformos, o ne lipdant šį funkcionalumą tinklaraščių platformoje, kur net produktai duombazėje saugomi kaip tie patys postai. Pabandyk į woo susidėti 5mln prekių ir jų kombinacijų ir pažiūrėti, kaip sparčiai suksis tas WP saitas :p Architektūra tam tiesiog nėra pritaikyta. Taip, dabar labai populiarumo įgauna visokie Shopify, Wix ir pan. tačiau jie, lygiai kaip ir Woo, labiau tinka smulkiesiems prekybininkams, kurie neturi specifinių poreikių ir gali patys prisitaikyti prie tų sistemų. Vidutinės ir didelės kompanijos turi savo sistemas ir procesus ir eshop'as dažniausiai turi būti pritaikomas pagal juos, o ne atvirkščiai. Tai konkrečiai tokioms įmonėms arba belieka rinktis Magento, OpenCart, Prestashop arba jei biudžetas žymiai didesnis - darytis savo custom sprendimą atitinkantį tuos savo poreikius, nes kitokio pasirinkimo rinkoje realiai tiesiog nėra.

Alternatives

  • WooNuxt - Headless eCommerce powered by WooCommerce and Nuxt

  • CraftCMS - Craft is a flexible, user-friendly CMS for creating custom digital experiences on the web and beyond (free but just with one user account)

  • Strapi - Open source Node.js Headless CMS

  • Directus - Directus is an open-source data platform that instantly gives any new or existing SQL database an API (REST+GraphQL) and a no-code data collaboration app.

Last updated