MealTimeVideos

Cicada 3301

 • Manau, kad internetas turi nemažai paslapčių. Tačiau dažniausiai geros paslaptys yra tos, apie kurias taip niekada ir nesužinome.
 • Cicada šiuo atveju yra išties plačiai žinomas galvosūkis, tačiau žinomumas jo išspręsti visgi nepadėjo: paskutinis challenge'as Liber Primus buvo dar 2014-aisiais ir šis manifestas iki šiol nėra pilnai iššifruotas.
 • Kiekvienais metais nuo 2012-ųjų pasirodydavo po naują užduotį, tačiau dabar naujovių iš Cicados daugiau nebesulaukiama ir žmonės spekuliuoja, kad ir nesulauksime tol, kol paskutinė užduotis nebus pilnai įveikta.
 • Iš esmės labai įdomu ar tai vieno žmogaus ar jų grupės sumanymas, ar tai pokštas, žaidimas, pramoga kažkam, kas nori pa'challenge'linti, priversti susiburti žmones komandiniam darbui bei mokymuisi apie kriptografiją ir šifravimus, o galbūt tai iš tiesų kažkokia organizacija, kuri tokiu būdu ieškosi gabių naujų narių. Good old internet mystery, kuri nenuvertina žmonių proto sugebėjimų.
 • Tačiau problema, kai kažką apsupa paslapties, nežinomumo šydas yra tai, kad įsijungia žmonių fantazijos ir pradedamos kurti pačios įvairiausios teorijos. Taip, bet kuri iš jų, pvz kad tai hackerių bendruomenė, kultas, marketinginė kampanija ar slaptų valstybinių organizacijų darbas, gali būti iš tiesų tikros, bet iš kitos pusės, neturint visiškai jokių faktų ir įrodymų, tai yra vienodai lygios ir tikėtina, kad vienodai neteisingos spėlionės, kurios su tikrove gali neturėti nieko bendro. Kaip bebūtų, tačiau tikriausiai tiesos taip niekada ir nesužinosim ir būtent tai padaro šį fenomeną paslaptingu ir įdomiu.

Welcome to the Internet

[Verse 1] Welcome to the internet! Have a look around Anything that brain of yours can think of can be found We've got mountains of content—some better, some worse If none of it's of interest to you, you'd be the first [Verse 2] Welcome to the internet! Come and take a seat Would you like to see the news or any famous women's feet? There's no need to panic; this isn't a test, haha Just nod or shake your head, and we'll do the rest [Verse 3] Welcome to thе internet! What would you prefеr? Would you like to fight for civil rights or tweet a racial slur? Be happy! Be horny! Be bursting with rage! We've got a million different ways to engage [Verse 4] Welcome to the internet! Put your cares aside Here's a tip for straining pasta; here's a nine-year-old who died We've got movies and doctors and fantasy sports And a bunch of colored-pencil drawings of all the different characters in Harry Potter fucking each other [Verse 5] Welcome to the internet! Hold on to your socks 'Cause a random guy just kindly sent you photos of his cock They are grainy and off-putting; he just sent you more Don't act surprised—you know you like it, you whore [Verse 6] See a man beheaded, get offended, see a shrink Show us pictures of your children, tell us every thought you think Start a rumor, buy a broom, or send a death threat to a boomer Or DM a girl and groom her; do a Zoom or find a tumor in your— Here's a healthy breakfast option, you should kill your mom Here's why women never fuck you, here's how you can build a bomb Which Power Ranger are you? Take this quirky quiz Obama sent the immigrants to vaccinate your kids [Chorus] Could I interest you in everything all of the time? A little bit of everything all of the time Apathy's a tragedy, and boredom is a crime Anything and everything all of the time Could I interest you in everything all of the time? A little bit of everything all of the time Apathy's a tragedy, and boredom is a crime Anything and everything all of the time [Spoken Interlude] You know, it wasn't always like this [Bridge] Not very long ago, just before your time Right before the towers fell, circa '99 This was catalogs, travel blogs, a chatroom or two We set our sights and spent our nights waiting for you! You, insatiable you Mommy let you use her iPad; you were barely two And it did all the things we designed it to do Now, look at you! Oh, look at you! You, you! Unstoppable, watchable Your time is now, your inside's out, honey, how you grew And if we stick together, who knows what we'll do? It was always the plan to put the world in your hand

Why Your Favorite Musicians Are Broke

 • Kai gerai žinomi ir populiarūs muzikantai gali parduoti milijonus įrašų, tačiau patys iš to praktiškai nieko neuždirbti.

2020-05-10

2019-12-13

 • Žaidimų industrijos dizainas statosi ant ankstesnių experience'ų pagrindo. Labai dažnai visiškai net nesusimąstome, jog mechanikos, kurios mums atrodo visiškai intuityvios, tokios yra tik dėlto, kad žaidėme kompiuterinius žaidimus visą savo gyvenimą. Žinome jų istoriją, progresiją ir tos taisyklės yra tiesiog giliai įsirėžusios mumyse. Kiekviena pasiteisinusi ir plačiai industrijoje paplitusi dizaino ar mechanikos logika mums tapo tokia įprasta, jog net pasileidus visiškai nematytą žaidimą, greičiausiai mokėsime jį valdyti, net be jokių papildomų tutorialų. Universal language of games. Tačiau žmonės, kurie neturėjo tokios patirties, gali struglinti net visiškai elementariose vietose. Nes jie neturi konteksto, neturiu patirčių, o žaidimų kūrėjai išties dažnai vadovaujasi prielaidomis, kad jūs turite bent bazines valdymo žinias ir savo dizainą lipdo jau ant to.

2019-12-09

 • Barcelonos Sagrada Familia yra ne tik vienas įspūdingiausių architektūros pavyzdžių, bet taipogi ir ko gero ilgiausiai vis dar ongoing statybos projektas pasaulyje. Bažnyčios įprastai nėra man itin didelio įspūdžio paliekantys objektai, tačiau turiu pripažinti, kad Sagrados vidus išties atrodo įspūdingai. Pradedant nuo milžiniškų medžių kamienus primenančių kolonų ar neįtikėtinai aukštų lubų, baigiant visų vaivorykštės spalvų žaismu, kuris užpildo bažnyčios vidų. Tai be abejonės tapo įsimintiniausia bažnyčia, kurioje esu buvęs, net ir neskaitant išties didelio žmonių srauto. Šis Real Engineering video paaiškina kodėl šio projekto statybos trunka jau 137-erius metus.

2019-11-03

 • Video esė, apie tai, kas padaro Pixar kuriamas istorijas tokias relatable.
 • Nuo 76-tųjų iki 2003-čiųjų turėjome viršgarsinius keleivinius Concorde lėktuvus, kurie Atlandą sugebėdavo perskristi vos per 3,5h. Tačiau dabar naudojamės Boing'ais, kurie tą patį atstumą įveikia dvigubai lėčiau. What happened?
 • 60s trukmės minčių eksperimentai
 • Yra išties labai puikių žinomų žinomų žmonių kalbų, skirtų universiteto studentų baigimo progai. Pvz. Steve Jobs'o "You can’t connect the dots looking forward". Taipogi esu žiūrėjęs ir patiko šmaikščios Elen ir Conan'o kalbos. O šį kartą - Matt Damon.
 • Japonijos istorija
 • Mėgstame gan lengvai švaistytis fraze "depresija" kai yra tiesiog liūdna, nėra nuotaikos. Video, kuris paaiškina ką iš tiesų reiškia gyventi depresijoje.
 • PC technologijų kanalas Bitwit turėjo labai įdomią iniciatyvą: GTA V online žaidime vežiojo kitus žmones su taxi ir tuo tarpu tiesiog pasikalbėdavo su nepažįstamaisiais. Kartais gaudavosi išties itin įdomūs ir atviri pokalbiai.
 • Vieno įdomiausių kino režisierių dėmesys detalėms.
 • Kai draugai idiotai, bet patys geriausi.
 • Manau, kad tai geriausias komandinis šokis, kurį esu kada matęs.
 • Įprasta retorika - CG filmuose sucks ir geriau naudoti praktinius efektus. Tačiau tai nevisai tiesa, nes CG kino ir serialų pramonėje naudojamas išties labai plačiai ir geras CG filmuose būna ko ne nepastebimas.

2019-09-01

 • Kaip vienas komikas pardavinėjo naudotas servetėles už 80$. Puikiai pademonstruoja, jog imantis smart taktikų ir išmanant marketingą, pardavinėti gali absoliučiai bet ką.

2019-08-29

 • Hong Kong'o protestai išties išsiskyrė savo inovatyviais apsaugos būdais, organizuotumu ir logistika. Pvz kaip operatyviai išsisklaido minia, praleidžianti greitosios automobilį ar gęsina ašarines šaškes. Taipogi kaip skėčių, lazerių, kamerų uždažymo ar užklijavimo būdais slepiamasi nuo veido atpažinimo sistemų ar lagaminų dalys, naudojamos, kaip skydai. Toks kultūringas ir apgalvotas maištavimas.

2019-08-22

 • Ar galima perdozuoti kofeino? Kavą pradėjau reguliariai gerti visai neseniai, tad visai neprošal susipažinti su jos efektais, nes neretai galima prisiklausyti daug mitų, pvz jog kava dehidratuoja. Kavos vartojimas yra tiesiog su pora * - tai yra papildomų sąlygų. Jeigu kava geriama, kaip priemonė išlikti žvaliam pajutus nuovargį, pvz vairuojant naktį - tai jos efektas laikosi tik kelias valandas, o tada laukia priešingas efektas - caffeine crash, kai atrodo ką tik turėta energija visiškai išsisklaido vos ne akimirksniu ir apima daug didesnis, vos atlaikomas nuovargis. Taipogi nepatartina vartoti daugiau, nei 4 puodelius kavos per dieną. Vartojant daugiau - trečdaliu didėja širdies ligų tikimybė. Ir kava pradedama skaidyti po maždaug 6h ir tyrimai rodo, kad net popietę išgertas puodelis kavos gali sutrumpinti mūsų miegą 1h. Taigi nederėtų kavos gerti bent 6h iki ėjimo miegoti, nes kitu atveju mažėja deep sleep miego ir prastėja miego kokybė. Optimaliausias gėrimas iš tiesų yra vienas ar pora puodelių pirmoje dienos pusėje. Rytinis puodelis "prasičiuhinimui", kitaip tariant.

2019-07-28

 • City councilman Joel Burns breaks down as he shares his own anti-LGBT bullying story before Fort Worth city council
 • Zefyrų išbandymas Prieš 50 metų Stanford`o profesorius Walter`is Mischel`is atliko vadinamąjį “Zefyrų eksperimentą” (The marshmallow experiment). Jo esmė patikrinti vaikų sugebėjimą atsispirti pagundai, laukiant apdovanojimo. Testas parodė labai įdomių rezultatų. Pasirodo, kad keturmečiai vaikai, kurie sugebėjo vieni išsėdėti 20 minučių nesuvalgę zefyro, ateityje daug geriau atsispiria neigiamai aplinkos įtakai, taipogi surenka daug aukštesnius balus žinių patikrinimų metu. Ilgų metų stebėjimai parodė, kad užaugę tokie vaikai sugeba pasiekti didesnės sėkmės tiek karjeroje, tiek ir bendravime su kitais žmonėmis.
  “Ką mes išmatuojame su zefyrais yra kur kas daugiau, nei savikontrolės galia. Ši užduotis priverčia vaikus surasti būdą, kad situacija taptų naudinga jiems. Jie nori antro zefyro, bet kaip galėtų jį gauti? Mes negalime kontroliuoti pasaulio, tačiau galima kontroliuoti savo požiūrį į jį. Šie vaikai būtent tą ir padaro.” – teigia profesorius.

2019-07-27

 • Turėjome viršgarsinius keleivinius lėktuvus, kuriais perskristi Atlantą būdavo galima per 3,5 valandos, tačiau dabar skraidome su dvigubai lėtesniais lėktuvais. Ir visai ne dėl saugumo. Tai kodėl taip nutiko? TLDW: too load too expensive
 • Požiūris į online dating iš verslo administravimo pusės
 • __The Beauty Of A Second – tai trumpametražių filmų konkursas, kuruojamas Wim Wenders’o. Šis režisierius prašo dalyvių tik vieno: užfiksuoti grožio akimirką vos sekundėje juostos.
 • Jau ne kartą įsitikinau, kad Matt’ui Damon’ui charizmos tikrai netrūksta. Tai dar kartą įrodo ši puiki kalba absolventams.
 • Puiki Ellen kalba studijų baigimo ceremonijoje
 • Ką reiškia gyvenimas su depresija. Perteikta video formatu.
 • AI iš pirmo asmens perspektyvos
 • Apie praktinius efektus kino filmuose, bei CGI
 • Gražiausias ir kūrybiškiausias šokis, kurį esu matęs.
 • Kai draugai yra patys geriausi, tačiau tuo pat metu – visiški idiotai.
 • Vieno įspūdingiausių kinematografų dėmesingumas detalėms
 • Netikėtai puikūs taxi pokalbiai su nepažįstamaisiais žaidime
 • Ateitis prasidėjo. Prieš keletą metų rusiškuose internetuose (sutrumpintai vadinamu ru’netas), viral būdu pasklido šis klipas, pavadinimu Будущее началось. Klipe aptarinėjamas tolesnis žmonijos, kaip visuomenės vystymasis. Darau prielaidą, kad bent kažkiek suprantate rusiškai (o jei nemokate, tai pažiūrėkite jį čia) ir tikrai rekomenduoju pažiūrėti šį klipą, kuris yra padarytas iš ties gerai:
  • animacijos stilius labai unikalus ir geek’iškas/sci-fi’iškas
  • gerai parašytas tekstas, kuris įtraukia ir nepaleidžia visas tas 15 min, net jei ir nesate didelis fantastikos mėgėjas
  • na ir galiausiai galima pagirti įgarsinusį asmenį, nes turi išties gerą dikciją
  Tai apie ką mes dar vakar skaitėm fantastinėse knygose, po truputėlis su kiekviena diena virsta į realybę.
 • Viena labiausiai pražiūrėtų konsolių buvo Dreamcast, kurią ištiko tragiškas likimas, net ir neskatant fakto, kiek daug inovaciju ir kiek daug things done right šis daiktas turėjo

2019-07-25

 • Įdomu kaip gali dainą girdėti šimtus kartų, tačiau visiškai pro ausis praleisti dainos reikšmę. Nirvana - Polly

2019-07-24

 • 2000-aisiais, kol dar nebuvo Facebook, YouTube, Twitter ar Tinder'io, patys didžiausi socialiniai tinklapiai buvo pažinčių portalai (by the way, Youtube'as kai startavo irgi buvo taikytas į video pažintis). Tuo laikotarpiu neįtikėtinu interneto fenomenu tapo socialinis tinklas, pavadinimu HOTorNOT - iš principo į Tinderį gan panašus saitas, kuriame patalpinus savo nuotrauką, nepažįstami žmonės iš viso pasaulio galėjo vertinti ją skalėje nuo 0 iki 10. Šioje prezentacijoje vienas iš kūrėjų gan šmaikščia maniera pasakoja kaip šis projektas atsirado ir kaip jie sugebėjo savo didžiausią silpnybę paversti dar vienu pajamų šaltiniu.

2019-07-17

2019-07-14

2019-07-07

 • Spotify keičia, kaip yra kuriama muzika. Pvz. labai nenaudinga daryti ilgas, lėtas įžangas, nes žmogus labiau tikėtina, kad dainą tiesiog skippins, o atlikėjui mokami pinigai, tik jei daina praklausoma bent 30s. Taipogi tai lemia ir tai, jog dainos trumpėja. Ekonomiškai atlikėjui apsimoka albume turėti didesnį kiekį trumpesnių dainų.

2019-05-26

 • Buvęs FBI kūno kalbos ekspertas pasakoja apie kūno užuominas, kurios ištiesų kažką reiškia. Visi esame girdėję apie tokius elementarius, kaip kad sukryžiuotos rankos išrieškia nenorą bendrauti ar smakro, veido lietimas sufleruoja apie melavimą, tačiau ištiesų tai tik mitai.
 • LinusTechTips yra ko gero seniausiai mano sekamas Youtube kanalas, kurį periodiškai ir gan aktyviai žiūriu ir dabar. Taip, ne visiems patinka lengvabūdiškas stiliukas, cringe'iniai juokeliai ir dėlto nepriima jų kūrybos profesionaliai, bet aš esu kitos nuomonės. Šis video parodo, kaip ištiesų yra organizuojamas šio kanalo darbas. Ir darbo kiekis, kuris yra įdedamas yra išties įspūdingas. Tad jei atrodo, kad jų produkcijai trūksta disciplinos, darbinės etikos ar kad video padaromi greitai ir atmestinai, tai tikrai verta pažiūrėti, jog įsitikinti, kad viskas toli gražu ne taip. https://youtu.be/kdOBFu-mYpw
Copy link
On this page
Cicada 3301
Welcome to the Internet
Why Your Favorite Musicians Are Broke
2020-05-10
2019-12-13
2019-12-09
2019-11-03
2019-09-01
2019-08-29
2019-08-22
2019-07-28
2019-07-27
2019-07-25
2019-07-24
2019-07-17
2019-07-14
2019-07-07
2019-05-26