Buy it for life
www.buyforlifeproducts.com
Buy it for life (BIFL) kategorijos produktų nereikia priiminėti tiesiogine to žodžio prasme. Asmeniškai aš apie juos galvoju ne kaip "buy once and keep forever", o tiesiog patvarumu, kokybiškumu, rankų darbu ar dėmesiu detalėms pasižyminčius daiktus, kuriais gali pasikliauti ir džiaugtis išties ilgą laiko tarpą. Tai tarsi kontrastas įprastiniams ir dažniausiai sutinkamiems vartotojiškosios kultūros produktams, kurie pagaminti greitai ir pigiai ir kuriems sugedus - jie tiesiog išmetami.
BIFL kategorijos daiktai dažniausiai pasižymi išties aukštomis kainomis, tačiau laikausi požiūrio, jog geriau pataupyti ir nusipirkti vieną gerą daiktą, kuris tave išties džiugins, nei pirkinėtis tokius iš "šiaip sau" kategorijos ir kaitalioti juos dažnai.
Žinoma, ne visoms produktų grupėms toks statutas yra aktualus - dalies naudojamų daiktų kokybė mums tiesiog visiškai nerūpi ir be jokių skrupulų juos metame lauk ir perkame naujus, o taipogi kai kuriose produktų srityse BIFL produktai gali kainuoti tiek daug, jog jų pirkimas tiesiog nėra prasmingas ir užtenka nusipirkti geriausią biudžetinį variantą ir šis visiškai išpildys savo paskirtį. Tačiau kokybės verta ieškoti ten, su kuo susiduriame kiekvieną dieną. Ilgalaikiu laikotarpiu tai gali sudaryti išties milžinišką skirtumą. Tai puikiai apibūdina mėgiama citata: "You are either in your bed or in your shoes, so it pays to invest in both".
Pradedant ieškoti tokių produktų - tenka pasikapstyti ir paaukoti gan nemažai laiko, tad štai mano progresas:
Kategorija
Gaminys
Runner up
Apatiniai
MeUndies
Cast iron (ketaus arba liaudiškai špižinė) keptuvė
Lodge
Food Storage Containers
OXO Pop (dry)
Rubbermaid (leakproof)
Garso stiprintuvas
Keptuvė (regular one)
Kojinės
Multi-tool
Patalinė
DreamOn
Patefonas
Puodai (dutch oven)
Lodge
Puodai (regular)
Cuisinart
Termosas
Zojirushi
Žiebtuvėlis
Zippo
Copy link